SAMOCHÓD ZASTĘPCZY DO SZKODY OC/AC

Kolizja, wypadek, stłuczka? W wielu przypadkach samochód po kolizji lub wypadku drogowym nie nadaje się do dalszego użytkowania. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się na czas likwidacji szkody w darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy.

Wypożyczalnia Dakar Toyota Rzeszów oferuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy w naszej wypożyczalni jest bezgotówkowy. Rozliczamy się sami za taki wynajem samochodu zastępczego bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym likwidującym szkodę na uszkodzonym pojeździe.

Jak otrzymać samochód zastępczy z AC?

Autocasco to ubezpieczenie komunikacyjne, które jest (w przeciwieństwie do ubezpieczenia OC) dobrowolne. Jeżeli kupiłeś polisę AC w ramach której firma ubezpieczeniowa zapewnia dostęp do samochodu zastępczego, to pokryje ona koszty jego wynajmu. Skontaktuj się z nami ! Zweryfikujemy z Towarzystwem Ubezpieczeń na jakich warunkach przysługuję Ci pojazd zastępczy.

Solidność na Każdym Kilometrze

Zależy nam, aby Klienci korzystający z naszych aut cieszyli się wysokim komfortem i bezpieczeństwem jazdy niezależnie od wybranego modelu. Dlatego oferujemy:

  • Wygodne, sprawdzone i funkcjonalne samochody wyposażone między innymi w system nawigacji i automatyczną skrzynię biegów
  • Nowe modele pojazdów. Flota Wypożyczalni Dakar Toyota Rzeszów jest na bieżąco wymieniana na nowe modele.
  • Bezpieczne serwisowane samochody.

Moc i Niezawodność

Do wynajęcia są wyłącznie nowe, bo najwyżej dwuletnie, samochody marki Toyota , w tym premium Lexus, w których będziesz się doskonale czuć i prezentować. Wiemy, że to też w wielu sytuacjach ma duże znaczenie. Dlatego wybierz wynajem aut osobowych w Wypożyczalni Dakar Toyota Rzeszów i ciesz się nowym, zadbanym pojazdem, którym pokonanie każdej trasy jest czystą przyjemnością z jazdy.

Toyota

Wypożyczalnia samochodów Dakar Toyota Rzeszów zapewnia przejrzyste warunki użytkowania auta, a także wyróżnia się niezwykle atrakcyjnymi cenami.

Jesteś w podróży ? Chcesz wybrać się w długą trasę  niezawodnym samochodem, na którym można polegać? A może chcesz wypróbować konkretny model, zanim zdecydujesz się na jego zakup? Nasza wypożyczalnia samochodów odpowiada na wszystkie te potrzeby i zapewnia ofertę najwyższej jakości. Przekonaj się sam!