Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów, aut Rzeszów

Podróż służbowa, rodzinny wyjazd, a może wypad ze znajomymi? Zastanawiasz się, gdzie wypożyczyć samochód w Rzeszowie i okolicy? Nie mogłeś lepiej trafić. Niezawodna wypożyczalnia samochodów Toyota Dakar to najlepszy wybór. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny, szybka i kompleksowa obsługa oraz wysoka jakość oferowanych pojazdów to kwestie, 
na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę.

Znajdziesz u nas auta z silnikiem hybrydowym i benzynowym. Każdy pojazd jest w pełni ubezpieczony i regularnie serwisowany. Chcemy, by nasi klienci odczuwali jak największy komfort z jazdy, dlatego samochody, które oddajemy do użytku są czyste, zadbane i zatankowane.

wypozyczalnia aut rzeszow

Samochód na wakacje i do pracy z wypożyczalni aut Toyota Dakar

Wynajem auta na wakacje to gwarancja jakości jazdy i bezpieczeństwa podczas podróży. U nas znajdziesz rodzinny samochód idealny na długie i krótkie trasy. Sprawdzone modele zagwarantują komfort podróży dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dopasujemy samochód idealny na daleką trasę i do jazdy po mieście. Jeśli masz nie sprecyzowane oczekiwania, nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszego pojazdu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorców. Nowe, zaledwie kilkumiesięczne samochody pozwalają na bezpieczne i szybkie pokonanie trasy.

Dostępne modele w wypożyczalni Toyota Dakar -> Samochody i cennik.

Konkurencyjne ceny - wynajem krótko i długoterminowy

Atrakcyjna oferta cenowa, wzbogacona jest dodatkowo o liczne rabaty. Promocja weekendowa idealna na krótkie rodzinne wyjazdy, czy podróż z przyjaciółmi oraz -10% przy wcześniejszej rezerwacji pojazdu, jako plus dla zapobiegliwych i mogących wcześniej zaplanować kalendarz, sprawią, że cena będzie miłym zaskoczeniem.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, w obu przypadkach nasza oferta dopasowana jest do najbardziej wymagających klientów. Nasze samochody to bezpieczeństwo, niezawodność i komfort jazdy.

Obecne promocje znajdują się tutaj!

Rezerwacja modelu

Chcesz mieć pewność, że samochód, który wybrałeś jest dostępny w określonym terminie? Zarezerwuj auto wcześniej. Przy planowanym wynajmie większej ilości pojazdów, wcześniejsza rezerwacja daje Ci gwarancję dostępności wybranego modelu.

wypozyczalnia toyota

Sprawdź inne lokalizacje

e-mail: wypozyczalnia@toyota.rzeszow.pl
www.toyota.rzeszow.pl